Młodzi odwagi!

kampania społeczna Centrum Edukacji Obywatelskiej

 

 

scenariusz filmu i gry promujących kampanię : Adam Biernacki, Agata Bratek

realizacja: Michał Mróz

 

Kampania "Młodzi Odwagi!" organizowana przez "Gazetę Wyborczą" i Centrum Edukacji Obywatelskiej ma za zadanie promować zdrowe odżywianie i aktywność ruchową wśród dzieci.

Celem akcji jest włączenie dorosłych, przede wszystkim rodziców i nauczycieli, w działania na rzecz promocji zdrowych nawyków żywieniowych oraz aktywności fizycznej młodych ludzi. Organizatorzy będą zwracać uwagę młodych ludzi na jakość jedzenia, które wybierają, sposób, w jaki je spożywają oraz zachęcać do codziennego fizycznego ruchu i uprawiania sportu.

Akcja "Młodzi Odwagi!" jest ogólnopolską kampanią wspieraną przez dziennikarzy, publicystów i specjalistów zajmujących się zdrowym stylem życia. Przez cały rok szkolny w "Gazecie Wyborczej" oraz na stronie akcji i jej partnerów będą publikowane artykuły na temat zdrowego trybu życia i odżywiania, a także teksty programowe proponujące bardziej systemowe (np. legislacyjne) rozwiązania w tym zakresie. Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotuje i rozpowszechni materiały metodyczne dla dyrektorów i nauczycieli, a także będzie wspierać konkretne działania podejmowane przez szkoły.

film zrealizowany przez Michała Mroza

gra promująca kampanię

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now